رضایت مشتریان ارزشمندترین دارایی ماست!

در رابطه با پشتیبانی سایت همیشه و در هرزمان و از هر طریقی تونستم با راهنمایی ها و راهکارهای شما مشکل سایت رو در کمترین فرصت حل کنیم و این برای مجموعه ی بسیار لذت بخش هست. به نظرم پشتیبانی امر بسیار مهمی برای سایت هست که خوشبختانه ما در این مدت هر ساعتی که نیاز به کمک و راهنمایی شما داشتیم، پاسخگوی ما بودید .
مهدی کارگر
مدیر عامل شرکت Abbadis life
نهایت رضایت و تشکر را از آژانس دیجیتال مارکتینگ دوروک مخصوصاً آقای مهندس رحمانیان دارم و مشاوره ها و پیشنهاد های سازنده ایشان در زمینه طراحی سایت کمک بسزایی به شخص بنده و راه اندازی سایت این مجموعه نموده است و همچنین از نظر پشتیبانی هم همیشه و در همه حال پرسنل ایشان جوابگوی مشکلات و سوالات ما بوده اند.
محمد صادق شیرزادفرد جهرمی
مدیر عامل فروشگاه فروشگاه اینترنتی شیرآلات هوشمند ورا
خب راستش در کنار توان بالای فنی، مهدی، اخلاق حرفه ای ،صداقت، پاسخگویی همیشگی و امانتداری و درستکاریش بی نظیره، اینکه همیشه خیالت راحته که اطلاعاتت دست آدم درستیه حس شگفت انگییزه که توصیه میکنم باهاش کار بکنید.
مهدی کارگر
مدیر عامل شرکت Antididar
همیشه به دنبال مناسب ترین راه معرفی محصولات و خدماتم به مشتریان می گشتم، شرکت دوروک با مشاوره مناسب در زمینه طراحی سایت، نقش بسزایی در معرفی محصولاتم در فضای مجازی داشت. و من امروز موفقیتم در زمینه جذب مخاطب از طریق اینترنت را مدیون این شرکت هستم. بابت تمامی زحماتتان سپاسگزارم.
سید جواد حسینی
مدیر عامل شرکت سفیر سنگ پارسه
بنده رضایت خود را از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ دوروک اعم از طراحی وب سایت، سرویس دهی و پشتیبانی مناسب اعلام می دارم و از درگاه خداوند منان برای کلیه کارکنان آن مجموعه توفیق روز افزون از خداوند منان مسئلت دارم.
مازیار الطافی
مدیر فروشگاه باربد
در یک جمله باید اعتراف کنم از اینکه زودتر از این به مشاوره شما گوش نکردم پشیمان هستم. پیشنهاد بهینه سازی سایت رو که به من دادید من با تاخیر انجام دادم و وقتی نتیجه رو دیدم پشیمون شدم که چرا تا به امروز این همه فرصت رو از دست دادم. واقعا تشکر می کنم که ما رو در گوگل بالا کشیدید .
مهدی کارگر
مدیرعامل شرکت Bio Stromatech
در یک کلام میتونم بگم از یافتن آقای محمد رحمانیان و همکارانشان بسیار خرسندم. دانش و تخصصشان هم مثال زدنیست. تعرفه خدماتشان هم که بسیار کمتر از ارزش واقعی آن. مطمئنا من نیز این مجموعه را به سایرین معرفی خواهم نمود و باز هم از تجربیات و اطلاعاتشان بهره مند خواهم شد.
سجاد خورنگاه
هیئت مدیر مهرورزان افلاکی معراج
جناب اقای مهندس رحمانیان فردی توانا با مهارت علمی بالا، کوشا و با پشتکار بسیار می باشد و مهارت وی در رشته کامپیوتر و طراحی سایت عالی است و یکی از متبحرترین در این زمینه هستند. امیدوارم از تجارب و توانایی علمی و پشتکار ایشان همواره بتوانم بهره برده و برای جامعه مفید باشم.
عبدالوهاب شعیب پیشه
مدیر عامل شرکت سرماسازان ایمن ایلیا
بنده رضایت کامل خودم را از خدمات و پشتیبانی جناب آقای رحمانیان و تیم محترم ایشان اعلام می دارم. از صبر و شکیبایی ایشان بسیار سپاسگزارم و از اینکه با مجموعه قوی همکاری می کنم بسیار خرسندم .
اشکان زمانی
مدیر عامل گنجینه تجارت ارشان
جناب مهندس رحمانیان و آژانس دیجیتال مارکتینگ دوروک مجموعه ای بسیار حرفه ای، با تعهد کاری بالا، با تجربه و بسیار منظم هستند که خواسته های ما را در زمینه طراحی وبسایت با تلفیقی از تجربیاتشون به بهترین شکل ارائه کردند.
مجتبی صالحی
مدیر مهدکودک و پیش دبستانی وصال دانش
نظم ، دقت ،پیگیری ، سرعت و اخلاق حرفه ای ، کلماتی هستند که میتوانند آقای مهندس رحمانیان و تیم ایشان را در انجام امور محوله توصیف نمایند. و اینجانب ایشان را به دوستان و دیگر همکاران خود توصیه مینمایم . و امیدوارم همه هموطنان عزیزم در هر حرفه ای که زحمت میکشند بدین شکل و با انگیزه و بازده بالا کار کنند ، تا ایرانی سر فراز داشته باشیم.
مسعود گواهیان
مدیر گروه رسانه ای ماح
از اینکه از خدمات سایت شما استفاده میکنم خرسندم و تشکر میکنم از تیم مسئولیت پذیر و توانای شما. مرسی از مدیر محترم به خاطر ایجاد این هماهنگی زیبا و پر افتخار. امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید .
خلیلی داوری
مدیر کارخانه درب و پنجره پارس منگان
باید اعتراف کنم که تا کنون به این شکل پشتیبانی قوی ندیده بودم که با صبر و حوصله زیاد و به آسانترین و زیباترین شکل ممکن کاربر را راهنمایی کنند. درست مثل یک کلاس درس میتوان از پشتیبانی های مهندس رحمانیان استفاده کرد و چیزهای جدید آموخت.
رضا پرجگر
مدیر گروه مهندسی معماری تونگان
مجموعه ما رضایت خودش رو از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ دوروک اعلام می دارد، مخصوصاً در بخش پشتیبانی بسیار عالی شون که در هر ساعت و از هر طریقی که شده مشکل را برطرف می نمایند. همچنین از رفتار تیم طراحی مخصوصا مهندس رحمانیان و همکاران ایشان بسیار سپاسگذاریم .
مجتبی صالحی
مدیر پایگاه خبری داراب نوین

اشتراک در خبرنامه

کسب و کار خود را با آژانس تخصصی ما ارتقاء دهید